PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

W DZIALE WETERYNARYJNYM I ZOOLOGICZNYM 

Z NASTĘPUJĄCYCH MIAST LUB OKOLIC: WARSZAWA, ŁÓDŹ, KRAKÓW, KATOWICE, WROCŁAW, POZNAŃ, TORUŃ/BYDGOSZCZ

Dystrybuujemy do lecznic, gabinetów, klinik weterynaryjnych unikatowe i już sprawdzone na rynku preparaty weterynaryjne pod marką ViBIONIQ. Planujemy wprowadzenie w najbliższym czasie produktów do stacjonarnych i internetowych sklepów zoologicznych. Współpracujemy z hurtowniami farmaceutyczno-weterynaryjnymi na terenie całego kraju. W związku z rozwojem Działu Handlowego poszukujemy Przedstawicieli Handlowych do działu weterynaryjnego i zoologicznego.

Proponujemy dla Ciebie:

– szkolenia wdrożeniowe, produktowe i sprzedażowe.

– wysokie wynagrodzenie , uzależnione oczywiście od Twoich efektów.

– współpracę na zasadzie B2B.

Oczekujemy : 

przede wszystkim systematyczności i  zaangażowania, dobrej organizacji pracy, zorientowania na cele sprzedażowe oraz umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami, posiadania prawa jazdy kat. B, umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office szczególnie programu Excel.

Zapewniamy:

dla stałych pracowników: samochód służbowy, laptop, telefon, zwrot kosztów ZUS, podstawę i motywujący system premiowy.

Jeżeli uważasz, że  jesteś dobrym handlowcem, potrzebujesz wyzwań, lubisz podejmować inicjatywę  lub po prostu chcesz się sprawdzić jako Przedstawiciel Handlowy i zarabiać wystarczającą dla Ciebie kwotę co miesiąc, a do tego prowadzisz własną działalność gospodarczą (opłacamy ZUS) lub jesteś gotowy(a) do jej założenia, to prześlij : CV wraz ze zdjęciem, numerem Twojego telefonu i miejscem zamieszkania na adres: office@lupharm.pl  z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy.